Arama gecmisi silme samsung

Çağrı geçmişini görüntüleme ve silme

İşte bugün bu konu üzerine değinecek ve sizlere Samsung İnternet Geçmişi Silme işlemlerini nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız. Samsung İnternet Geçmişi Silme işlemleri çeşitli farklı tarayıcılar üzerinden yapılabilmektedir.

Kişilerinize numara ekleme

Gizlilik Politikası Hizmet Şartları. Samsung İnternet Geçmişi Silme işlemleri için ilk olarak İnternet tarayıcısını açmanız gerekiyor. Etkinliğinizi sildiğinize göre Google'ın bu kayıtları tutmasının önüne geçmek istiyor da olabilirsiniz. Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Çağrı geçmişinizdeki bir çağrıyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için çağrıya   Çağrı ayrıntıları 'na dokunun. Bir sonraki sayımızın konusu sizce ne olmalı?

Fakat biz Android telefonlarda tanımlanmış olan internet tarayıcısı üzerinden arama geçmişi silme işlemlerinin nasıl yapılacağına değineceğiz. Siz de bu aşamaları takip ederek birçok farklı tarayıcı üzerinden Samsung İnternet Geçmişi Silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung İnternet Geçmişi Silme işlemleri için ilk olarak İnternet tarayıcısını açmanız gerekiyor. Bu bölüm üzerinden yapabileceğiniz birçok farklı şey yer almaktadır. Tarama geçmişi silme, ön bellek silme, çerezler ve site verileri silme, parolaları silme, verileri otomatik doldur seçeneği ilke kaydolan verileri silme ve konum erişim verilerini silme gibi seçenekler sayesinde çeşitli kayıtları silebilirsiniz.

 1. Samsung Galaxy Note 8'in internet geçmişi nasıl silinir? - TeknoKulis?
 2. Çağrı geçmişini görüntüleme ve silme - Telefon uygulaması Yardım.
 3. Samsung İnternet Geçmişi Nasıl Silinir?.
 4. facebookta başkalarının mesajlarını görme.
 5. Normal Tarayıcı Geçmiş Silme.
 6. iphone temiz yazılım yükleme!
 7. lg telefon teknik servis takip.

Tarama geçmişini seçtiğiniz taktirde internet geçmişiniz de kalıcı bir şekilde silinecektir. Bununla birlikte çerezler ve site verilerini seçtiğiniz zaman hesabınıza giriş yapmış olduğunuz sitelere bir kez daha giriş yapmanız gerekecektir. Aynı şekilde parolaları silmeyi tercih ettiğiniz taktirde tarayıcınızın sizin yerinize hatırladığı ve bir siteye ya da hesaba giriş yaparken kullanmakta olduğunuz şifreler de kalıcı bir şekilde silinecektir. Bu nedenle herhangi bir site ya da hesaba ait şifrenizi hatırlamıyorsanız bu seçeneği işaretlemenizi önermeyiz.

 1. Samsung Galaxy J7 Chrome İnternet Geçmişi Silme?
 2. samsung ürün takip etme.
 3. Çağrı geçmişini görüntüleme?
 4. uydudan cep telefonu sinyal takibi!
 5. whatsapp takip edildigini nasil anlarsin.

Bu sırada karşınıza bir uyarı penceresi gelirse bu seçeneği de onaylayarak Samsung İnternet Geçmişi Silme işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz. Böylece Samsung İnternet Geçmişi Silme işlemlerini de tek tek gerçekleştirebilirsiniz. İndirme ve Video geçmişiniz de aynı zamanda bu bölümde yer almaktadır.

Google Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

YouTube'da aradığınız videolar seçeneği açıksa arama geçmişiniz Google hesabınıza da kaydedilir. Kayıtlı etkinliğinizi görüntülemek ve kontrol etmek için Etkinliğim sayfasını ziyaret edin. YouTube'da önceden izlediklerinizi görüntülemek veya silmek için izleme geçmişinize göz atın.

Google arama geçmişi temizleme! Google arama geçmişi silme!

YouTube uygulaması veya mobil sitesi için aşağıdaki talimatları uygulayın. Tek bir arama girişini silme Hesabınızda oturumunuz açıkken aşağıdaki adımları uygulayarak arama geçmişinizden tek tek arama silebilirsiniz: Arama simgesine dokunun Yanında geçmiş simgesi olan bir önerilen arama sonucuna dokunup basılı tutun.

16 yorum - “Google arama geçmişi temizleme”

Bu girişi arama geçmişinizden kaldırmak isteyip istemediğinizi soran açılır pencerede Kaldır 'a dokunun. Oturumunuz kapalıyken bazı arama geçmişi özellikleri kullanılamaz. Tüm arama geçmişinize erişmek için lütfen hesabınızda oturum açın.

Google Arama Geçmişi Silme Rehberi 2018

Bu makale faydalı mıydı? Android Bilgisayar iPhone ve iPad Diğer. YouTube'da gezinme Videonuzu arama sonuçlarında bulma İzleme geçmişini görüntüleme, silme veya duraklatma oturum açıkken Arama geçmişini görüntüleme veya silme Önerilerinizi ve arama sonuçlarınızı yönetme Altyazısı olan videoları arama Sanal klavye kullanarak yazma Gelişmiş arama Filtreler Gizli modda gezinirken YouTube'a göz atın.

How to delete instagram search history