Iphone yazılım güncelleme iptal etme

iPhone iOS Güncelleme Kapatma İptal Etme

Bunun için Şimdi Yedekle'yi tıklamanız yeterlidir. Yedeklemenizi arşivleyin veya kopyalayın: Mac kullanıyorsanız oluşturduğunuz yedeklemeyi Kontrol tuşuna basarak tıklayın ve Arşivle'yi seçin.

iOS Güncellemesi Nasıl Kapatılır?

Windows kullanıyorsanız yedeklemenizi bulun, kopyalayın ve bu kopyayı başka bir konuma kaydedin. Artık iOS beta sürümünü yükleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bölümlere bakın. Yeni iOS güncellemesi olduğunu bildiren bir uyarı gördüğünüzde güncelleme yapma Bu uyarı, aygıtınızdaki iOS beta sürümünün süresinin dolduğu ve güncelleme yapmanız gerektiği anlamına gelir. Aygıtınızı bilgisayarınıza bağlayın ve şu yönergeleri izleyerek  aygıtınızı kurtarma moduna alın: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın.

Recommended Posts

Sesi Kıs düğmesine basıp hemen bırakın. Ardından, kurtarma modu ekranını görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun.

Apple logosunu gördüğünüzde düğmeleri bırakmayın. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Şu anlamayanlar yine konuşmaya başlamış, yok bilmem güvenli değil diye. Birde indirmis kaynağa bakmış komik misin kardeşim? Orda apple inc yazıyo profil de yani apple'a ait olmasa bile bu kaynak adam doğrulamış zaten yüklediğin dr tvos beta profil yüklemiş oluyorsun. Ekran da feedback uygulaması çıkıyor tıpkı ios ferdback uygulamasi gibi.

Birinde demişki hack olur, ne hack'i?

iOS güncelleme uyarılarını kapatmak

Jailbreak yapip telefonu açık kaynak yapmiyorsun. Yeniden başlattığımızda tekrar bakıyorum yükle ibaresi çıkıyor.

Zaten güncelle uyarısı da gelmeye devam ediyor. Bu dosya için çeşitli yorumlar yapılmış. Bunu tüm jailbreakleri yayınlayan redmonpie sitesi de paylaştı yani sorun olma ihtimali yok.

  • uzaktan takip sistemi?
  • baska birinin whatsappina girmek.
  • iOS cihazlarda güncelleme dosyası nasıl silinir??
  • İos Yazılım Güncellemeyi Nasıl İptal Ederim? - iPhone Yardım (Soru-Cevap) - www.acibadembilgisayarservisitamiri.com.

Haa ona kalırsa telefonlarınızı jailbreak yapmanın riskide herzaman vardır. Hiçbirşey yapmak istemeyenler zaten düz kullansın enson sürümde kalsınlar güncellesinler. Verilen linkti, SDN inceledi mi?

Belki de ilgili kişi o linke kod yazdı ve o kod ile kendisine önemli bilgilerin iletilmesini sağlayacak? Posted January 24, Arkadaşlar jailbreak bekliyorum ve sürümüm 9.

Beta yazılımına güncellemeden önce aygıtınızı hazırlama

Ancak Apple ısrarla 9. Cihazım iphone 6 64 gb silver ios 9.

Create an account or sign in to comment

Otomatik güncelleme ile alakalı olarak sıkıntı yaşayan kullanıcılar bundan kurtulabilmek adına çözüm aramaktadırlar. Popüler Haberler 1 PES demo nasıl indirilir? Her seferinde indirilen yazılımı sil. Öncelikle bu ayarı yapmayı isteyip istemediğinizi iyice düşünüp taşının. Zaten zarar veren bir durum söz konusu olsa üretici firma bunu seçenek olarak kullanıcılara sunmaz. Google Chrome'da geçmiş ve diğer veriler nasıl silinir? Bitmesine 15 dakika kala bağlantıyı kestim bende öyle bekliyor.

Share this post Link to post Share on other sites. Posted January 25, Posted January 26, Create an account or sign in to comment You need to be a member in order to leave a comment Create an account Sign up for a new account in our community.